Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
8,00 - 17,00
  1. Úvod
  2. Konopná výživa pro sportovce
  3. Mladé konopí prášek, 100g

Mladé konopí prášek, 100g

Jemný prášek z mladé konopné herby s unikátním obsahem chlorofylu. Jedinečný doplněk stravy pro obnovu sil a nastartování energie.

Mladé konopí je prášek z časně sklizené konopné herby, kdy je rostlina jasně zelená, svěží a plná sil, která se teprve chystá dát do semínka a květů. ... celý popis
299 Kč
260 Kč
bez DPH
Číslo produktu:P30158
EAN kód:8594183381060
Kompletní specifikace

Mladé konopí je prášek z časně sklizené konopné herby, kdy je rostlina jasně zelená, svěží a plná sil, která se teprve chystá dát do semínka a květů. V této fázi převažují vitamíny a chlorofyl nad kanabinoidy. Herba se suší na nízkou teplotu do 40C a mele na jemný prášek.

 

Zaměření: detoxikace, zdravá výživa, podpora imunity, regenerace a obnova buněk


 

Chlorofyl v mladém konopí

Chlorofyl je pigment, který dává rostlinám zelenou barvu, říká se mu také krev rostlin. Díky jeho podobnosti s lidskou krví (hemoglobinem) má chlorofyl blahodárné účinky právě na krev, kdy pomáhá přenášet kyslík k buňkám v těle. Chlorofyl také plní skvělou detoxikační a obranyschopnost podporující funkci. Obsah chlorofylu u mladého konopí dokonce převyšuje obsahy u známějších zelených rostlin jako jsou ječmen, chlorella či spirullina. Dostává se vám tedy unikátního zeleného doplňku stravy, který je původem z Čech a tady i zpracován.


 

Použití:

-  do smoothie

-  do džusů

Doporučená denní dávka: 5-10g.

Nepřekračujte denní doporučené dávkování. 


 

 

Balení: 100 g

Složení: 100% mladé konopí prášek 

 

  STRÁNKY O CESTOVÁNÍ   /   VÝŽIVA A ZDRAVÍ

 

SEO webu sledují SEO nástroje.cz
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz